Licence fotografií

Provozovatelem těchto webových stránek, fotobanky IlustračníFotky.cz, je Jan Kočvara – se sídlem Litoměřická 581/14, 190 00, Praha 9, IČ: 71531611 (dále jen „Provozovatel“).

Fotobanka Ilustracnifotky.cz je ryze českou fotobankou s originálními ilustračními fotkami a vektorovou grafikou ke stažení zdarma. Veškerý obsah můžete bez omezení využívat na svém webu, blogu, sociálních sítích a tiskovinách pro osobní i komerční účely. 

Fotobanka Ilustračnífotky.cz se zaručuje autorstvím i vlastnictvím všech nabízených fotografií a vektorů na tomto webu. Není tak možné, že by zákazník stáhl nelegální fotografii patřící například jiné fotobance či autorovi. 

Co je povoleno: 

  • Fotografie a vektorovou grafiku na fotobance Iilustracnifotky.cz lze zdarma stáhnout a využívat pro osobní i komerční účely (on-line/offline) s vyjímkou možností napsaných v sekci “co je zakázáno”
  • Fotografie a vektorovou grafiku staženou z fotobanky ilustracnifotky.cz můžete graficky upravovat bez omezení.
  • Zdroj fotografií nemusíte nikde uvádět. 

Co je zakázáno (platí pouze pro uživatele obrázků, né pro autory)  

  • Fotografie a vektorovou grafiku z fotobanky ilustracnifotky.cz nelze prodávat a publikovat v žádných českých a zahraničních fotobankách pod stávající či jinou licencí.
  • Fotografie a vektory nesmí být užité k propagaci politických, náboženských stran a hnutí. Nesmí být užita k propagaci pornografie a společností se jí zabývající. Fotografie nesmí být použita v jakékoliv kompozici která je zesměšňující, urážející, hanlivá a nesl