Blogeři

Hanka Šormová

HANKA ŠORMOVÁ

Žena na cestách je mé druhá já. Mezi mé dvě vášně patří psaní a cestování. Učím druhé, jak si pomocí toho prvního dopřávat neomezeně toho druhého. Od výpovědi na ostrově Malta jsem skočila do světa copywritingu a blogování. Za pouhý rok jsem projela na 17 zemí, abych dokázala psát na základě vlastních zkušeností. Svými články se trefuji do vkusů zákazníků mých klientů, neboť zásadně píšu pro cílové čtenáře. Miluji kouzlení s písmenky, ladný tanec a objevovat krásu života plnými doušky. Mým snem je vydat vlastní knížku, neboť online textů už je za mnou pěkná řádka.

Témata o kterých píšu: cestování, podnikání a team buildingy, designérství, lifestyle se zaměřením na motivaci

blog: www.nanomadskestezce.cz   Email: hanca@nanomadskestezce.cz

ZUZANA BROZMANOVÁ

Jsem žena, která miluje kreativitu na všech úrovních. Ráda si hraju s myšlenkami i se slovy. Baví mě skryté významy. Píšu básně, články pro ženy na slovenský i český portál, povídky, fejetony, na instagramu tvořím motivační obrázky. Ráda ponechávám volnou ruku své fantazii. Svou tvorbou povzbuzuji lidi k tomu, aby objevovali cestu k sobě. Ke své originalitě, tvořivosti, jedinečnosti a dovolovali si být sami sebou. Učím se nebát se být tím, kým jsem a tím to učím i ostatní.

Témata o kterých píšu: láska, emoce, psychologie, motivace, myšlení, o prostoru mezi nebem a Zemí, ve kterém žijí lidé

blog: www.laskaksobe.cz   Email: zbrozmanova@centrum.cz

KAROLÍNA ONDRAŠÍKOVÁ

Make-up je mojí vášní, i koníčkem. Píši o kosmetice, knížkách, jídle, cestování a o cukrovce, kterou mám od svých 12 let. Dělím se se svými čtenáři o to, co mě každým dnem provází. Ať už to jsou radosti, nebo starosti. U kosmetiky to tedy na mém blogu nekončí, ale teprve začíná!

Témata o kterých píšu: beauty, lifestyle, knihy, jídlo, cestování, zdraví

Blog: www.ok-makeup.cz E-mail: karolina@ok-makeup.cz

KATARÍNA SLÁDEČKOVÁ

Milá, mladá, kreatívna a vždy usmievavá. Tak by ma charakterizovali tí, ktorí ma poznajú. Počas svojho blogerského pôsobenia som dosiahla niekoľko úspechov, či už ide o písanie článkov a copywriterstvo pre viacero firiem alebo zaradenie sa medzi TOP blogerov Slovenska v roku 2016. V praxi som písala už o rôznych témach, a tak mi nerobí problém písať prakticky o čomkoľvek. Stačí mať chuť, byť otvorený a pozitívne naladený k písaniu, a slová sa už píšu samé.

Témy, ktoré mám rada: Kozmetika, Cestovanie, Gastro, Záhady, Hry, Lifestyle, Šport, Príbehy, Všehochuť

Blog: www.lifi.sk E-mail: sladeckova219@gmail.com

ŠÁRKA MIHOKOVÁ - My Puzzle World

Mám ráda slova a jejich hru s nimi, ať už v českém, nebo anglickém jazyce. Píšu o životě takovém, jaký je - někdy vesele, jindy realisticky. Jsem pozitivní člověk, který se na věci rád dívá z neobvyklých úhlů a k životu přistupuje s humorem a sarkasmem.
Cestovatelka, fotografka, bloggerka, dobrodruh a srandista - to vše a ještě něco víc se špetkou chilli - to je My Puzzle World.

Témata o kterých píšu: život, moderní svět, psychologie, technologie, gastronomie, kultura, vztahy, fotografie, sport, fitness, zdravý životní styl, zážitky

Blog: sarkapise.wordpress.com  E-mail: Sharka.Mihokova@hotmail.co.uk 

KAROLÍNA KLOSOVÁ 

Mám široký okruh zájmů a ráda o nich píšu. Intenzivně se psaním zabývám už deset let. Vytvořila vlastní, často chválený styl. Hraji si s kazdým slovíčkem, tvořím věty tak, aby vyzněly co nejlépe. Mívám zajímavé nápady. Své zkušenosti bych chtěla využívat i mimo blog.

Témata o kterých píšu: hudba, běh, koloběžka, plavání, knihy, čaje, různé (nejen) kulturní události

TEREZA KRÁČMAROVÁ

Ráda fotím, kreslím, cestuji a rýpu do věcí, které jsou všem ukradené. Přátelé o mně říkají, že nikdy nepotkali sarkastičtější osobu. Je v pořádku, že z toho mám radost a beru to za jeden z mých největších životních úspěchů? A taky mám ráda badminton. Bohužel moje okolí ho se mnou nevydrží hrát déle, než-li deset minut ročně, takže si moc nezapinkám. Ale zas umím vařit. Aspoň něco. Na talíř vám vyšvihnu domácí svíčkovou. 

Témata, o kterých ráda píšu: cestování, focení, politika, televize, světové dění a opuštěné domy

Blog: www.kracmarovat.cz  E-mail: kracmarovat@gmail.com  

 

TEREZA ENGLICKÁ

Jsem mladá slečna zabývající se knihami a vším okolo nich. Nabídnout mohu články o knihách, recenze na knihy, nebo například články o srovnání knihy s filmem apod. Články píšu standardně na jednu stránku ve Wordu, ovšem dokážu se přizpůsobit požadavkům klienta.

Témata, o kterých ráda píšu: kosmetika, cestování, literatura, ráda bych začala psát o focení, o filmech a seriálech

Blog: www.zapisnik-spisovatelky.cz  E-mail: terka.englicka@yahoo.cz