Blogeři

ZUZANA BROZMANOVÁ

Jsem žena, která miluje kreativitu na všech úrovních. Ráda si hraju s myšlenkami i se slovy. Baví mě skryté významy. Píšu básně, články pro ženy na slovenský i český portál, povídky, fejetony, na instagramu tvořím motivační obrázky. Ráda ponechávám volnou ruku své fantazii. Svou tvorbou povzbuzuji lidi k tomu, aby objevovali cestu k sobě. Ke své originalitě, tvořivosti, jedinečnosti a dovolovali si být sami sebou. Učím se nebát se být tím, kým jsem a tím to učím i ostatní.

Témata o kterých píšu: láska, emoce, psychologie, motivace, myšlení, o prostoru mezi nebem a Zemí, ve kterém žijí lidé

blog: www.laskaksobe.cz   Email: zbrozmanova@centrum.cz

KAROLÍNA ONDRAŠÍKOVÁ

Make-up je mojí vášní, i koníčkem. Píši o kosmetice, knížkách, jídle, cestování a o cukrovce, kterou mám od svých 12 let. Dělím se se svými čtenáři o to, co mě každým dnem provází. Ať už to jsou radosti, nebo starosti. U kosmetiky to tedy na mém blogu nekončí, ale teprve začíná!

Témata o kterých píšu: beauty, lifestyle, knihy, jídlo, cestování, zdraví

Blog: www.ok-makeup.cz E-mail: karolina@ok-makeup.cz

KATARÍNA SLÁDEČKOVÁ

Milá, mladá, kreatívna a vždy usmievavá. Tak by ma charakterizovali tí, ktorí ma poznajú. Počas svojho blogerského pôsobenia som dosiahla niekoľko úspechov, či už ide o písanie článkov a copywriterstvo pre viacero firiem alebo zaradenie sa medzi TOP blogerov Slovenska v roku 2016. V praxi som písala už o rôznych témach, a tak mi nerobí problém písať prakticky o čomkoľvek. Stačí mať chuť, byť otvorený a pozitívne naladený k písaniu, a slová sa už píšu samé.

Témy, ktoré mám rada: Kozmetika, Cestovanie, Gastro, Záhady, Hry, Lifestyle, Šport, Príbehy, Všehochuť

Blog: www.lifi.sk E-mail: sladeckova219@gmail.com

ŠÁRKA MIHOKOVÁ - My Puzzle World

Mám ráda slova a jejich hru s nimi, ať už v českém, nebo anglickém jazyce. Píšu o životě takovém, jaký je - někdy vesele, jindy realisticky. Jsem pozitivní člověk, který se na věci rád dívá z neobvyklých úhlů a k životu přistupuje s humorem a sarkasmem.
Cestovatelka, fotografka, bloggerka, dobrodruh a srandista - to vše a ještě něco víc se špetkou chilli - to je My Puzzle World.

Témata o kterých píšu: život, moderní svět, psychologie, technologie, gastronomie, kultura, vztahy, fotografie, sport, fitness, zdravý životní styl, zážitky

Blog: sarkapise.wordpress.com  E-mail: Sharka.Mihokova@hotmail.co.uk 

KAROLÍNA KLOSOVÁ 

Mám široký okruh zájmů a ráda o nich píšu. Intenzivně se psaním zabývám už deset let. Vytvořila vlastní, často chválený styl. Hraji si s kazdým slovíčkem, tvořím věty tak, aby vyzněly co nejlépe. Mívám zajímavé nápady. Své zkušenosti bych chtěla využívat i mimo blog.

Témata o kterých píšu: hudba, běh, koloběžka, plavání, knihy, čaje, různé (nejen) kulturní události

TEREZA KRÁČMAROVÁ

Ráda fotím, kreslím, cestuji a rýpu do věcí, které jsou všem ukradené. Přátelé o mně říkají, že nikdy nepotkali sarkastičtější osobu. Je v pořádku, že z toho mám radost a beru to za jeden z mých největších životních úspěchů? A taky mám ráda badminton. Bohužel moje okolí ho se mnou nevydrží hrát déle, než-li deset minut ročně, takže si moc nezapinkám. Ale zas umím vařit. Aspoň něco. Na talíř vám vyšvihnu domácí svíčkovou. 

Témata, o kterých ráda píšu: cestování, focení, politika, televize, světové dění a opuštěné domy

Blog: www.kracmarovat.cz  E-mail: kracmarovat@gmail.com  

 

TEREZA ENGLICKÁ

Jsem mladá slečna zabývající se knihami a vším okolo nich. Nabídnout mohu články o knihách, recenze na knihy, nebo například články o srovnání knihy s filmem apod. Články píšu standardně na jednu stránku ve Wordu, ovšem dokážu se přizpůsobit požadavkům klienta.

Témata, o kterých ráda píšu: kosmetika, cestování, literatura, ráda bych začala psát o focení, o filmech a seriálech

Blog: www.zapisnik-spisovatelky.cz  E-mail: terka.englicka@yahoo.cz